HAKKIMIZDA

İstaş kurulduğu günden bugüne öğrenci taşımacılığı alanında; profesyonel yönetimi, uzman sürücü kadrosu ve güçlü teknoloji alt yapısı ile sürekli gelişimi prensip edinen firmamız, Türkiye’nin önemli kamu kuruluşları ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesinden ödün vermediğimizi aldığımız kalite belgeleriyle taçlandırdık.

Modern donanımlı araç filomuz ve hizmet kalitemiz, sektörde İstaş Turizm’in adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiştir. Sürekli genişleyen ağımız, verdiğimiz hizmet kalitesinin ve prensiplerimizin doğruluğunun en büyük ispatıdır.

 

Vizyonumuz

İstaş Turizm olarak yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla, servis taşımacılığı alanında Türkiye`nin bir numarası olmak vizyonumuzun en temel ilkesidir. Bu ilke doğrultusunda; güvenilir ve sorumluluk sahibi olmak, etkin bir iletişim sayesinde kaliteli hizmet anlayışını tüm personelimize benimsetmek ve eksiksiz bilgi aktarımı ile Avrupa standartlarındaki uygulamalarımızdan herkesin faydalanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

 

Misyonumuz

Sürekli ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için tüm çalışanlarımızın felsefesi; hizmetin tüm unsurlarının özenle gerçekleştirilmesidir. Misyonumuzun bize yüklediği bu sorumluluğu deneyimli kadromuz, profesyonel ekipmanlarımız ve servis taşımacılığında müşteri memnuniyetinin esas alınması gerektiğinin farkında olan bakış açımızla en iyi şekilde taşımaktayız.

Uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz kurumsal ilişkiler ve müşterilerimizin memnuniyetleri firmamızın iş yapma ve tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir.

 

Şirket Politakamız

Güvenli ve konforlu taşımacılık

Müşteri memnuniyeti

Ticarette güven

“Kalite ,İş Sağlığı ve Güvenliği ,Çevre Yönetim Sistemleri” ile ilgili konularda kurumsal olgunluk seviyesini sürekli arttırmak.

Sorumlu olduğumuz yasalara ve mevzuatlara tavizsiz uyma

Sürücülerimiz,servis standartlarının gerektirdiği eğitim ve belgelerle sahip vizyonu yüksek kişiler arasından seçilmektedir.

Personellin sürekli eğitimi